Nauczę się angielskiego.

Znajomość języka angielskiego jest ważna. Praktycznie każdy z nas się go uczył, uczy lub myśli o tym, aby się go nauczyć.

Nic dziwnego, znajomość angielskiego może nam pomóc w życiu – dzięki niej znajdziemy lepszą pracę i będziemy bardziej konkurencyjni na rynku, bezstresowo wyjedziemy za granicę na wakacje albo do pracy. Mamy szansę na spełnienie swoich marzeń o podróżowaniu po świecie jako cyfrowy nomad, a żadna okazja rozmowy z obcokrajowcem nie zostanie przez nas stracona.

Dla każdego powód, motywacja do nauki będzie inna, jednak wszystkich łączy jedno – chcą nauczyć się języka.

My, lektorzy znamy motywacje uczniów i wiemy także, że dla niektórych osób nauka angielskiego nie jest taka łatwa i oczywista. Wiemy, że można czuć się sfrustrowanym w dobie wszechobecnych materiałów do nauki angielskiego, aplikacji, stron internetowych, przepięknych książek do ćwiczeń i audiobooków, ale ciągle nie znając angielskiego na takim poziomie jak byśmy chcieli.

Wszystko jest dostępne prawie za darmo, więc w czym problem?

Problem jest w tym, że nikt nas nigdy nie nauczył – jak się uczyć. Dotyczy to nie tylko języków obcych, ale również innych pożądanych w dzisiejszych czasach umiejętności.

Jesteśmy spadkobiercami pruskiego modelu edukacji. Chodziliśmy do szkoły w czasach, kiedy nikt nie zastanawiał się nawet czy może być inaczej i nie podważał istniejących schematów.

Traktujemy poważnie misję nauczania angielskiego, bo zdajemy sobie sprawę, jak może zmienić się życie człowieka, kiedy język nie stanowi problemu.

Tworzymy miejsce, gdzie osoby uczące się angielskiego znajdą porady – jak uczyć się angielskiego i… jak się go nauczyć?

Na blogu znajdują się artykuły, które zainspirują cię i zmotywują do podjęcia działań w kierunku opanowania języka angielskiego.

Jedno już możemy powiedzieć Ci teraz – jesteś w dobrym miejscu. Pomożemy.